2013'den Beri

Özenle, Güvenle...

Hakkımızda

Firmamız Merks Yapı Kimyasalları, Polatlı Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş, 12.000 m2 alanda faaliyet gösteren bir yapı malzemeleri üretim firmasıdır. Gücünü profesyonel olarak yürütülen AR-GE çalışmalarından ve tecrübesinden alan Merks kadrosu, bugüne kadar yurt dışında pek çok firmaya üretim ve organizasyon danışmanlığı yapmıştır. Deneyimli kadro, 2013 yılından itibaren bu tecrübesini yerli üretim için kullanarak günlük 200 tonluk kuru karışım ve 30 tonluk sıvı kimyasal kapasitesi ile üretimine Ankara’da başlamıştır.
Şirket, kuruluşunun hemen başında kendi laboratuarlarında geliştirdiği Türkiye’de bir ilk ve tek olan kullanıma hazır drenaj borusu olan Drenflow’u piyasaya sunmanın gururunu yaşamakla birlikte yapı malzemeleri onusundaki teknoloji anlayışını ve farklılığını da ortaya koymuştur.
 Başlıca hedefi kimyasal üretiminde ortaya çıkardığı üstün teknolojili ürünleri yurt dışı ihracatına dönüştürmek olan firma, ülkemizde de her türlü mühendislik uygulamalarına güvenilir ve ekonomik çözümler sunmayı misyonu olarak görmektedir. Kuruluşundan itibaren önce kalite anlayışını benimseyen, çevrey e duyarlı üretim teknolojisi ile insana ve doğaya saygılı ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına sunan Merks, satış ve konusunda uzman uygulamacı bayi ağı ile yapı sektöründe her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.
0
Çeşit Ürün
0 m2
Üretim Alanı
0
'den fazla referans
0
Yıllık Tecrübe